Becutan омекнувач за алишта

(0 оценки и коментари)

112 ден179 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Благата формулација на новиот Becutan омекнувач за алишта, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и мекост. Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран. 

Исчисти

Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 до 90°C, за машинско и рачно перење според наведениот  начин на дозирање.

Со екстракт од алое вера;

-погодни за лица со чувствителна кожа;

-дерматолошки тестиран;

-за рачно и машинско перење;

-претпознатлив мирис на Becutan

Пакување:

1L

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan омекнувач за алишта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *