Hedera Vita Маст за бебе – пеленска регија

(0 оценки и коментари)

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Посебно формулирана маст за чувствителната кожа на бебето, за нејзино зачувување. Има смирувачко делување. Природните состојки (ланолин, вазелин, бадемово масло, бадемова вода) ја штитат нежната детска кожа од различни надворешни дејства и спречуваат нејзино сушење.
Наменета е за нега на сува кожа, за заштита на кожата во пеленскат арегија и превенција на пеленски осип.

 

Шифра: N/A
Availability: outofstock
Категорија:
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Маст за бебе – пеленска регија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.