DOPOPUNTURA After Bite roll on

(0 оценки и коментари)

270 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

третман на иритации на кожата после убоди од комарци

Бренд:Brand Italia
Сподели:

AFTER BITE ROLL ON ролонот за после убоди од комарци и инсекти претставува проверен, делотворен и 100% природен производ, богат со екстракти од невен, нане, здравец, лаванда, лимонова трева и вода.

Лесен за користење ролонот овозможува ефикасно и рамномерно нанесување на новата префинета формула, смирувајќи ги чешањето и иритацијата предизвикани од убод на комарци, инсекти, па дури и медузи. AFTER BITE ROLL ON е идеален за употреба на целото семејство.

Пакување:

15ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DOPOPUNTURA After Bite roll on”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *