стерилизатор на пареа

Twistshake Стерилизатор на пареа

(0 оценки и коментари)

7,900 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Природна стерилизација со пареа:
Стерилизаторот користи природна пареа за стерилизација на бебешките шишиња и други производи, елиминирајќи 99,97% од штетните бактерии и филтрирајќи ги честичките од прашина без употреба на хемикалии. Совршено Ви дава мир дека сите ваши бебешки шишиња и други производи се стерилни.

Шифра: 78485
Availability: outofstock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Нема на залиха

Контролна табла на допир: 
Дигитален LED дисплеј што ги прикажува функциите и работното време. Инсталиран е интелигентен чип, лесно се допираат копчињата.

Држач за шишиња:
Кога ја користите функцијата за сушење, држачите за шишиња со кружен агол помагаат да се пренесе топол воздух на сите страни, што ќе направи се комплетно суво.

Одржување на топлината:
Ја одржува топлината до 12 часа. По стерилизирање и сушење, машината преминува во режим на внатрешна циркулација. Воздухот внатре се одржува чист и топол за да се избегне повторна контаминација.

HEPA-филтер:
Прочистува и штити од штетни бактерии, прашина и PM2,5 честички.

Дизајн против сушење:
Опремен со напреден термостат, напојувањето ќе се исклучи автоматски за да започне процедурата за заштита откако температурата на грејниот елемент ќе ја надмине поставената вредност.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Twistshake Стерилизатор на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.