Twistshake Шише против колики

(0 оценки и коментари)

455 ден510 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake шишето за бебиња е совршено да се комбинира со редовно доење. Секое шише користи практичен сад за прашок, како и мрежичка за мешање. Единствениот систем наречен TwistFlow активно спречува колики и овозможува рамномерно течење. Шишето има широк врат, со што е лесно за чистење. Исто така, дизајнот овозможува лесно држење и задржување на топлина.

Шифра: Недостапно
Availability: instock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:

Детали:
Без BPA, BPS и BPF, безбедни и за вас и за вашето бебе.
PP – пластика – произведено во премиум, полипропилен од висок квалитет
Цуцла – произведена од силикон, големина S (за 0+ месеци (180 ml), за 2+ месеци (260 ml),за 4+ месеци (330 ml)
Мрежичка за мешање – активно ги раствора грутките
Валва против колики – Уникатен Twistshake систем што ги намалува коликите
Паметен сад – подгответе го вашиот оброк дома и зачувајте го во практичниот сад. Садовите можат да се редат еден врз друг.
Екстра широк врат – широкиот врат ги олеснува и повторните полнења, но и чистењето.
Ергономичен дизајн – лесен за држење, и за родителот и за детето.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Twistshake Шише против колики”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.