TWISTSHAKE Силиконска цуцла лажалка 6+m сет од 2 цуцли

(0 оценки и коментари)

315 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Twistshake цуцлата е развиена да го смири Вашето дете со својот совршено адаптиран штит. Четирите отвори за воздух ја чуваат бебешката кожа и превенираат појава на иритација. Twistshake супер-меката силиконска цуцла е омилна на секое бебе а нејзината ортодонтска форма овозможува правилен развој на забите. Twistshake цуцлите се без BPA, BPS и BPF.

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:TWISTSHAKE
Сподели:
Исчисти

Детали:
6+ месеци
супер-мек силикон
Четирите отвори за воздух ја чуваат бебешката кожа
Избетере од 6-те достапни бои
Ортодонтска цуцла
Без BPA, BPS и BPF – безбедни за Вашето дете и за Вас
1.Twistshake цуцла
Цуцлата е дизајнирана специјално да одговара на потребите на Вашето дете
2. Адаптиран штит
Ја чува бебешката кожа благодарение на нејзините четири, големи отвори за воздух и совршено адаптирана форма
3. Супер-мек силкон
Внимателно избран силикон, нежен и удобен за Вашето бебе
4. Лесна за употреба
Совршено дизанирано тело, лесно за држење и фаќање

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “TWISTSHAKE Силиконска цуцла лажалка 6+m сет од 2 цуцли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.