MEDELA Swing maxi конектор и мембрана

(1 оценка и коментар)

1,200 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
  1. Вилма

    Најлесна постапка за купување и најбрза достава.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.