Medela S – Шишенце со цуцла 150ml

(1 оценка и коментар)

430 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Идеални за чување на измолзено млеко, хранење и замрзнување.
Можат да се користат како резервно шише за пумпите за измолзување.
Доаѓаат со обична силиконска цуцла за хранење.
Величина на цуцла S/M.

Начин на употреба: Задолжително прочитајте го Упатството за употреба.

Состав: пластика НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A).

Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Availability: outofstock
Бренд:Medela
Сподели:

Нема на залиха

  1. Надица

    Must have шишенце за слатки почетоци, ние сме на формула и многу помагаат вакви мали шишенца.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.