Medela Комплет шишиња за млеко 250ml

(1 оценка и коментар)

650 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Шишенца за млеко произведено од безбедна пластика која ги задржува хранливите вредности на мајчиното млеко.
Компатибилни со сите медела пумпи за измолзување и сите медела цуцли.
Безбедни за миење во машина за миење садови, за лесно мерење на количини.
Препорачано е доењето да биде добро воспоставено, пред да му дадете на вашето новороденче цуцла.

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
  1. Вишња

    Го купив за сестра ми и потоа сама си нарача уште еден комплет од што и се допаднаа ем така убавко спакувани и ја изненадиле со доставата.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.