MEDELA КАПАЧЕ ЗА ШИШЕ 150ml/250ml

(1 оценка и коментар)

169 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
  1. Вања

    Ни најмалку не очекував дека ќе треба да купуам капачиња но ете се губат почесто од што мислев додека шеткаме надвор и затоа мој совет: купете си резерви на време, а цела среќа што достава има од ден за ден.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.