-10%

BIBS COLOUR 2 PACK Цуцли лажалки кафеава18+m

(0 оценки и коментари)

531 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

BIBS е врвен дански бренд за бебиња.
Класична тркалезна цуцла со безвременски дизајн.
Цуцлата BIBS е направена од 100% природен гумен латекс, кој е мек, флексибилен и природен за најмалите. Тркалезната и мека форма наликува на мајчините гради и затоа е одличен избор за вашето бебе. Штитот е конвексен што овозможува протокот на воздух за да ја вентилира деликатната бебешка кожа.

Шифра: 130240
Availability: instock
Бренд:BIBS
Сподели:

Цуцлите на BIBS се рафинирани неколку пати, за да се обезбеди најдобриот можен материјал и производ за најмалите.

• 100% природен гумен латекс
• 100% без БПА, ПВЦ
• Пакување со две цуцли .

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “BIBS COLOUR 2 PACK Цуцли лажалки кафеава18+m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.