Bracelet Magic Kids Алка против комарци

(0 оценки и коментари)

230 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Алки против комарци за деца ефикасни 240h

Категорија:
Бренд:Brand Italia
Сподели:

BRACELET MAGIC KIDS алките против комарци за деца се нов, безбеден и проверен производ со природен мирис на етерични масла, пријатни за децата, а непријатни за комарците и инсектите.

Ослободувајќи миризба во период од 240 часа алките се безбедни за детската кожа и истите делуваат како ефективна заштита без разлика дали децата се наоѓаат на отворено, во затворени простории или пак во вода.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Bracelet Magic Kids Алка против комарци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *