Bracelet Justice League Алка против комарци

(0 оценки и коментари)

230 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Алки против комарци за деца ефикасни 180h

Категорија:
Бренд:Brand Italia
Сподели:

BRACELET JUSTICE LEAGUE алките против комарци се новитет на македонскиот пазар, којшто овозможува лесна и ефикасна заштита од комарци и инсекти во текот на 180 часа.

Со пријатен мирис на етерични масла и практичен и прилагодлив дизајн алките се делотворно решение, без оглед дали се носат на отворено, во затворени простории или пак во вода.

Модерните клипови со ознаките на бројни супер-херои ги прават алките привлечни како за децата, така и за возрасните.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Bracelet Justice League Алка против комарци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *