Becutan Стапчиња за уши

(0 оценки и коментари)

49 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Becutan стапчиња за чистење на бебешките уши

Категорија:
Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:

Бебешките стапчиња за уши Becutan се изработени од 100 % памук и имаат специјално дизајниран облик приспособен кон анатомијата на бебешките уши, поради што нудат исклучително олеснување при нивната употреба.

Производот е достапен во пакување од 60 стапчиња.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan Стапчиња за уши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *