Becutan подлоги за повивање

(0 оценки и коментари)

158 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Подлогите за повивање Becutan имаат едноставна и практична примена, која овозможува промената на пелените да се одвива во хигиенски услови. Истовремено ги заштитуваат површините на кои се повива бебето или, пак, на кои престојува подолго време, заради поудобна игра на подот, заради заштита на детското седиште во автомобилот, како и заради заштита на бебешката количка.

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:

Подлогите се состојат од надворешна непропустлива заштитна обвивка и од извонредно мек површински слој на кој се поставува бебето. Димензиите на подлогите за повивање Becutan (60 x 90 cm) овозможуваат и нивна ефикасна примена при заштита на душекот на детското креветче. За таа цел, подлогата треба да се постави директно над душекот, под постелнината.

Подлогите за повивање, секако, наоѓаат практична примена во повеќе ситуации од секојдневието:

-при секое повивање првенствено заради обезбедување похигиенски услови во кои се одвива повивањето (особено надвор од дома), заради поголема удобност за детенцето, но и заради заштита на површините на кои се одвива повивањето;

-заради поудобна игра на подот, но истовремено и заради заштита на површините на кои си игра детенцето;

-во автомобилот, заради заштита на детското седиште од несакано валкање;

-при прошетка, заради заштита на бебешката количката, и во услови кога детенцето треба да се положи на некоја површина во надворешна средина.

Пакување:

7 подлоги

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan подлоги за повивање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.