Becutan детска паста за заби

(0 оценки и коментари)

79 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Ги штити забите од кариес. Темелно и нежно ги отстранува наслаги од храна на детските запчиња. Има вкус на шумски јаготки.

Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan детска паста за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *