-10%

MaxMedica Cink+C+D3 таблети

(0 оценки и коментари)

323 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Комбинација на Цинк витамин Ц и витамин Д3 во форма на таблети.

Содржи оптимална концентрација на цинк, витамин Ц и витамин Д3

Придонесува за нормална функција на имунолошкиот и нервниот систем, мускулите, коските, кожата и забите

Делува превентивно во зајакнување на имнунитетот, помага во побрзо заздравување во текот и по болеста

Состав:

Цинк (цинк оксид)                                               15mg

Витамин Ц (L-аскорбинска киселина)          80mg

Витамин D3 (холекалциферол)                        10 µg

 

Начин на употреба:

1 таблета дневно со оброк

Пакување:

50 таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “MaxMedica Cink+C+D3 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *