PharmaS Femipause капсули за менопауза

(0 оценки и коментари)

899 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капсули на природна база за ублажување на симптомите на менопауза.

Бренд:PharmaS
Сподели:

Капсулите Femupause се додаток во исхраната кој, благодарение на неговиот состав, конкретно ги ублажува менопаузалните симптоми кои се случуваат во различни периоди од денот.

Сите жени кои се соочуваат со проблеми со менопаузата, со овие капсули за првпат добија целодневна  поддршка, со цел да можат да уживаат во нивните најдобри години.

Тие се потполно природен производ направени од растителни екстракти и се погодни за вегетаријанци и вегани.

Пакување:

30 капсули за ден + 30 капсули за ноќ

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS Femipause капсули за менопауза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *