Natura Therapy Mega Multivitamin (250ml) Подобро Целовкупно Здравје

(0 оценки и коментари)

495 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Редовниот внес на Мега Мултивитаминот помага во:
– Значително зголемување на енергијата и силата преку ден;
– Одржување на виталноста и младоста на телото (го успорува
стареењето и оштетувањето на органите);
– Подобрување на крвната слика и превенција од анемија;
– Ги одржува здрави срцето и крвните садови, црниот дроб, цревата
и другите органи;
– Одржување на добриот имунитет и заштита од инфекции и
болести;
– Одржување на добра детоксикација, чистење на телото од токсини
и заштита на црниот дроб;
– Одржување на функцијата на мозокот и концентрацијата;
– Подобрување на целиот метаболизам на телото.

 

Намена: Мега мултивитаминот е наменет за сите возрасни лица кои
сакаат добро здравје и виталност, лица кои имаат потреба од поддршка
на здравјето, метаболизмот и работата на органите, лица кои сакаат
повеќе енергија, лица кои сакаат да останат витални и да го спречат
стареењето, динамични лица кои немаат доволно време да обрнат на
исхраната, лица кои имаат многу динамичен живот и оптоварувања како
и сите болни лица на кои им треба енергија и општа поткрепа на
организмот.

Нема на залиха

Начин на примена: Препорачана употреба е 2 пати на ден по 20 мл. А
може да се користи 1 до 2 пати на ден по 20 мл.

Наменет е за возрасни и деца над 15 години. Пред употреба да се промеша!

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Natura Therapy Mega Multivitamin (250ml) Подобро Целовкупно Здравје”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.