Yasenka MultiCOMPLEX мултивитамински капсули

(0 оценки и коментари)

300 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Оптимална доза на витамини и минерали

Додаток во исхраната со 13 витамини и 9 минерали

Витамините Б6, Б9, Б12, заедно со железото допринесуваат за намалување на заморот и исцрпеноста, како и за нормална функција на имунолошкиот систем.

Availability: instock
Бренд:Yasenka
Сподели:

Упатство за употреба:
Мултикомплекс капсулите се земаат во доза од 1 (една) капсула на ден.

Составот можете да го погледнете на сликите.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Yasenka MultiCOMPLEX мултивитамински капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.