PharmaS PrenataS

(0 оценки и коментари)

990 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капсули за одржување на здрава бременост

PrenataS е додаток во исхраната кој содржи единствена комбинација на активна фолна киселина и обложено железо за бремени жени, доилки и жени кои планираат за бременост.

Quatrefolic – Иновативна форма на фолат кој го намалува заморот и исцрпеност и придонесува за раст на мајчиното ткиво за време на бременоста.

* Не содржи алергени

* Без глутен и лактоза

* Без ГМО и конзерванси

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS PrenataS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *