Jamieson Multimax 100% Мултивитамински комплет

(1 оценка и коментар)

1,047 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Спектарот на мултивитамини и минерали е формулиран според најновите истражувања за современите нутритивни потреби.
Максималната моќ на производот обезбедува широк спектар на есенцијални хранливи материи со синергиска комбинација од 14 витамини и 11 минерали, и 2 адјуванси.

Шифра: JAMIES1
Availability: instock
Бренд:Jamieson
Сподели:

100% или повеќе од Вашите дневни потреби за витамини.

Природна енергетска имуна заштита.

ЕДНАШ ДНЕВНО!!!

Пакување со 90 обложени таблети.

  1. Маријана

    Најбрза испорака до сега во Мк, производот е веќе проверен, супер акција со попустите, пополнивме залихи за дома.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.