Medical тоалетен сапун

(0 оценки и коментари)

40 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Тоалетен сапун од линијата Medical со моќно антибактериско дејство

Бренд:Alkaloid, Medical
Сподели:

Благодарение на својата антибактериска формула и дејство, тоалетниот сапун Medical ефикасно ја отстранува нечистотијата, со што се овозможува комплетна хигиена и заштита на вашите раце. Додатокот на глицерин ја спречува дехидратацијата на кожата и и ја дава потребната влажност, со што таа станува мека и нежна. Мирисот е пријатен и дискретен, и освежува во текот на употребата. Дејствува ефикасно и со сигурност, ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата, а може да се причина за разни инфекции и заболувања.

Одличен антибактериски ефект

Содржи глицерин кој ја штити кожата од исушување

Микробиолошки тестиран

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Medical тоалетен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *