Jamieson Magnesium 250mg ultra strength

(0 оценки и коментари)

460 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Магнезиум има големо влијание за здравјето на коските, мускулите и срцето, односно помага во нивното правилно функционирање.

Состав во 1 таблета:

Елементарен магнезиум (оксид, глуконат, лактат)………………………..………………..250 mg

Начин на употреба – возрасни:

Земете 1 обложена таблета 2 пати дневно.

Пакување: 90 обложени таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Jamieson Magnesium 250mg ultra strength”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.