AmosVital ZINC 15mg – 120 капсули

(0 оценки и коментари)

525 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав: Цинк 15мg.

Availability: instock
Бренд:AmosVital
Сподели:

Цинкот придонесува за:

  • Нормално функционирање на имунулошкиот систем
  • Го заштитува организмот од оксидативен стрес
  • Ги зацврстува влакната од косата
  • Ги зацврстува ноктите
  • Ја заштитува кожата
  • Ја подобрува функцијата на тестостеронот

Подобра абсорпција на витаминот А – кој придонесува за нормално функционирање на метаболизмот
Употреба: 1 таблета дневно.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “AmosVital ZINC 15mg – 120 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.