Medela Влошки за гради 30/60 парчиња

(1 оценка и коментар)

440 ден780 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

За еднократна употреба.
Одлична апсопциона моќ и заштита од протекување во текот на денот и ноќта.
Дискретни под облеката, нежни и удобни.
Индивидуално спакувани за поголема практичност и две лепенки за поголема сигурност.

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
Исчисти
  1. Маријана

    Да не беа овие влошки со мојата количина на млеко немаше да можам да излезам од дома без да се посрамотам.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.