Medela Систем за помош на доењето

(1 оценка и коментар)

3,120 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Уникатна поддршка за поврзување на мајката и бебето.
Овозможува дополнително хранење на бебето на дојка и во случаи кога мајката нема млеко или бебето не ја совладало техниката на цицање.
Помага во стимулација за создавање на мајчино млеко и вежбање на бебето правилно да цица.
Исто така може да се користи за хранење/доење на посвоени бебиња.
Состав: силикон,пластика.

НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A).

Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
  1. Розета

    Медела е убедливо најдобриот бренд за мене и моето семејство.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.