Medela Обликувач на брадавки

(1 оценка и коментар)

950 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Доколку имате вовлечени или рамни брадавици, Medela обликувачот ќе ви ги подготви брадавиците за доење и ќе му помогне на вашето бебе во доењето.
Начин на употреба: Задолжително прочитајте го Упатството за употреба.

Состав: силикон. НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A).

Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
  1. Сања

    неопходно нешто без кое не можам да замислам како ќе успеев во доењето, сега е многу полесно.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.