Medela Кеси за во микробранова за стерилизирање

(1 оценка и коментар)

1,255 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сигурно и хигиенски ги остранува 99.9%од бактериите
Мала и лесна за чување.
Стерилизирањето трае 3мин
Начин на употреба: Задолжително прочитајте го Упатството за употреба.

Состав: пластика НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A).

Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:

Пакување: 5 кеси

  1. Dijana

    Ova e edna od tie raboti sto ne znaete deka vi treba se dodeka ne zatreba i presrekjni ste sto nekoj izmislil vakvo nesto. Super sterilizacija i mnogu lesna

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.