Medela Harmony Flex – рачна пумпа за измолзување

(1 оценка и коментар)

2,620 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Единствена рачна пумпа со уникатен флекс

Повеќе удобност и повеќе млеко

Рачната пумпа на Медела е наменета за краткотрајна употреба или кога патувате.

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:

ЛЕСНА И ДИСКРЕТНА: лесно може да се смести во вашата ташна, така што можете да ја носите скоро насекаде и да се измолзувате
FLEX ТЕХНОЛОГИЈА: Единствени flex инки за гради кои совршено се обликуваат на вашата форма за оптимален комфор при измолување и ви даваат повеќе млеко на секоја сесија
ДВОФАЗОВНО ИЗМОЛЗУВАЊЕ: Уникатка технологија која го емитира природниот процес на доење и врши стимулација за создавање и одржување на мајчиното млеко, една од единствените рачни пумпи за гради кои го нудат ова
ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА: лесна за употреба и чистење, оставајќи ви повеќе време да поминете со вашето бебето
ПОСАКУВАНИ ОД МАЈКИТЕ, ПРЕПОРАЧАНИ ОД ДОКТОРИТЕ: Водечки бренд во светот со истражувања за доење, Медела работи со научници за мајчиното млеко повеќе од 60 години и е број 1 избор за болниците и здравствените работници ширум светот. Нашите повеќе наградени пумпи за измолзување и додатоци се користат и сакаат од мајки во над 100 земји.

  1. Марија

    За мене е доволна оваа рачна пумпа зашто немам потреба често да се измолзувам, доволно разумна цена во споредба за да не размилсувам два пати.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.