рачна пумпа за измолзување

Medela Harmony Flex – рачна пумпа за измолзување

(0 оценки и коментари)

3,900 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Единствена рачна пумпа со уникатен флекс

Повеќе удобност и повеќе млеко

Рачната пумпа на Медела е наменета за краткотрајна употреба или кога патувате.

Шифра: ME 101041161
Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:

ЛЕСНА И ДИСКРЕТНА: лесно може да се смести во вашата ташна, така што можете да ја носите скоро насекаде и да се измолзувате
FLEX ТЕХНОЛОГИЈА: Единствени flex инки за гради кои совршено се обликуваат на вашата форма за оптимален комфор при измолување и ви даваат повеќе млеко на секоја сесија
ДВОФАЗОВНО ИЗМОЛЗУВАЊЕ: Уникатка технологија која го емитира природниот процес на доење и врши стимулација за создавање и одржување на мајчиното млеко, една од единствените рачни пумпи за гради кои го нудат ова
ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА: лесна за употреба и чистење, оставајќи ви повеќе време да поминете со вашето бебето
ПОСАКУВАНИ ОД МАЈКИТЕ, ПРЕПОРАЧАНИ ОД ДОКТОРИТЕ: Водечки бренд во светот со истражувања за доење, Медела работи со научници за мајчиното млеко повеќе од 60 години и е број 1 избор за болниците и здравствените работници ширум светот. Нашите повеќе наградени пумпи за измолзување и додатоци се користат и сакаат од мајки во над 100 земји.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Medela Harmony Flex – рачна пумпа за измолзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.