Medela Филтри и мембрани -резервни делови

(1 оценка и коментар)

460 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Филтри и мембрани за пумпите за измолзување се резервни делови за пумпите за измолзување идеални за да имате резервни делови во секое време. Одговараат на сите пумпи за измолзување на Медела освен на моделот Freestyle.

Начин на употреба: Задолжително прочитајте го Упатството за употреба.

Состав: пластика и силикон. НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A). Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:
  1. Бети

    Ефикасна и експресна достава на производи како овој што не може секаде да се набават.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.