Medela Easy Expression Bustier- Градник за помош при двојно измолзување

(1 оценка и коментар)

3,390 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

На прв поглед:

Безжичниот дизајн со поддршка без лизгање придонесува да се чувствувате посигурни;
Цврстите отвори на градникот придонесуваат за чувство на сигурност на брадавките ;
Предниот патент овозможува брзо и лесно облекување и соблекување на градникот;
Градникот е наменет да одговара на вашата двојна електрична пумпа за гради на Медела;

Availability: instock
Бренд:Medela
Сподели:

Сега имате можност да се одмолзувате користејки градник за измолзување којшто ќе Ви овозможи едноставно и удобно одмолзување без да ги користите рацете и ќе Ви помогне да се чувствувате посигурни и послободни за време на одмолзувањето.

  1. Данче

    Прво не стега, а истовремено пружа потпора како што очекувам и со тоа го олеснува процесот на измолзување.

Напиши оценка и коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.