Medela CityStyle торба за пумпа за измолзување

(0 оценки и коментари)

3,422 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Medela CityStyle торбата за пумпа за измолзување е дискретен и практичен начин за транспорт на Вашата пумпа и измолзеното мајчино млеко.

  • Лесен и безбеден начин на транспортирање на мајчино млеко и одржување на температурата;
  • Елегантен и стилски додаток додека го доите вашето малечко и после тоа;
  • Доволно место за Вашата пумпа, мајчино млеко и помагала.
Availability: outofstock
Бренд:Medela
Сподели:

Нема на залиха

Транспортирајте ја безбедно Вашата пумпа и млеко

CityStyle торбата за пумпа е специјално дизајнирана да ја транспортирате Вашата пумпа, помагалата за истата и чесите лесно и безбедно. Medela има развиено систем со кој можете да го одржувате измолзеното млеко млако и безбедно – дури и кога сте во движење.

Бенефити од CityStyle торбата за пумпа
Medela CityStyle торбата е идеална за активни мајки во движење – има доволно простор за Medela пумпите и помагалата како и кеса за одржување на температурата на млекото.

Торбата доаѓа со кеса за одржување на температурата, четири шишиња за складирање на измолзеното млеко и специјално обликуван елемент кој ќе го одржува млекото млако подолго време.

 

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Medela CityStyle торба за пумпа за измолзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.