Lea Mamma природен мелем против хемороиди

(0 оценки и коментари)

195 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Содржи природни состојки
БЕЗ парабени, фталати, феноксиетанол
Содржи екстракт од хамамелис, масло од кантарион и масло од невен

Пакување: 40ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба
За трудници и доилки
Може да се употребува за време на доење

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Mamma природен мелем против хемороиди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.