Lea Mamma природен ланолин Фитофарм

(0 оценки и коментари)

367 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% природен ланолин

Без парабен, фталат, феноксиетанол

Пакување: 30ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Нежна грижа за брадавиците кога доите.
Пренатална и постнатална нега на кожата.
Овозможува удобност при доилки.
Спречува пукање на брадавиците.
Заштитени и навлажнувачки брадавици.
Компатибилно со доењето.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Mamma природен ланолин Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.