Lea Mamma мелем за нега на испукани брадавици

(0 оценки и коментари)

219 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% природен мелем
БЕЗ парабени, фталати, феноксиетанол
Со природен Shea Butter, витамин Е, екстракт од камилица и невеново масло

Пакување: 30 ml

Availability: instock
Сподели:

Употреба:
Овозможува нега на испукани брадавици кај трудници и доилки.
Смирува, храни и обновува
Може да се употребува за време на доење

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Mamma мелем за нега на испукани брадавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.