Lea Mamma интензивен крем против стрии

(0 оценки и коментари)

452 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Формулирано со состојки од природно потекло.
Без парабен, фталат, феноксиетанол
Со екстракт од centella asiatica, природен путер од шеа, витамин Е, масло од невен, маслиново масло

Пакување:130ml

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Употреба:
Спречува и ги намалува стрии
Компатибилно со доењето

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Mamma интензивен крем против стрии”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.