Lea Mamma крем против чешање на кожата

(0 оценки и коментари)

422 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Содржи природни состојки
БЕЗ парабени, фталати, феноксиетанол
Со масло од кантарион, природен Shea Butter, витамин Е, невеново масло, маслиново масло

Пакување: 125 ml

Availability: outofstock
Сподели:

Нема на залиха

Употреба:
Овозможува нега на чувствителна кожа кај трудници и доилки;
Смирува, храни и обновува;
Може да се употребува за време на доење.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Mamma крем против чешање на кожата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.