ВЕНОТОН таблети Фитофарм

(0 оценки и коментари)

496 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Состав:
1 таблета содржи: 100 мг зелен чај, екстракт (екстракт од Camelia sinensis), 80 мг екстракт од готу кола (екстракт Centella asiatica), 50 мг лисја од орев, екстракт (екстракт од Juglans regia folium), 25 mg шипинка, екстракт (екстракт од роза канана) , 15 мг екстракт од Гинко (Гинко билоба) и ексципиенси.

 

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “ВЕНОТОН таблети Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.