DOC Valeriana x30 таблети

(0 оценки и коментари)

385 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

DOC VALERIANA е додаток во исхраната, содржи стандардизиран екстракт од Valeriana, Passiflora, B комплекс (B1, B2, B3), магнезиум и бакар. Витамините В1, В2, В3, магнезиум и бакар придонесуваат за нормално функционирање на нервниот систем и нормална психолошка функција.

Availability: instock
Бренд:DOC
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DOC Valeriana x30 таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.