Carsil силимарин таблети

(0 оценки и коментари)

190 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Carsil таблети на база на силимарин за заштита на црниот дроб

Категорија:
Ознака:
Сподели:

CARSIL филм-обложените таблети се сигурен, ефикасен и потврден медицински препарат на база на силимарин, кој има активна улога во регулирањето на работата на црниот дроб.

Создаден како делотворно решение за заштита од негативното влијание на алкохолот, лековите, вирусните инфекции и индустриските загадувачи, CARSIL помага за побрзо обновување и закрепнување на оштетените клетки на црниот дроб.

Пакување:

80 таблети

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Carsil силимарин таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *