Dietpharm OMEGA 3 x50 капсули

(0 оценки и коментари)

375 ден750 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Omega-3 капсули за возрасни,50 капсули.

Примена на Omega 3 капсулите:
Се користат за намалување на нивото на триглицериди и вкупниот холестерол;
Го регулираат пулсот и крвниот притисок;
Имаат имуно-протективно и кардио-протективно дејство;
Спречуваат атеросклероза;
Помагаат при многу невролошки и дерматолошки заболувања.
Имајќи го во предвид современиот начин на живот и исхраната која не се заснова на често консумирање риба, наша препорака е да се земаат овие капсули со рибино масло во доза од 2 до 4 грама дневно.

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Шифра: N/A
Availability: instock
Бренд:Dietpharm
Сподели:
Исчисти

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Dietpharm OMEGA 3 x50 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.