Алкакапс Омега3 капсули 500mg

(0 оценки и коментари)

170 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Меки желатински капсули со Омега 3. Една капсула содржи 500 mg пречистено рибино масло кое содржи 275 mg (55%) етил естри на полинезаситени масни киселини EPA и DHA.

Нема на залиха

За кардиоваскуларна превенција по прележан миокарден инфаркт;

При зголемено ниво на триглицериди и холестерол во крвта;

При зголемен крвен притисок;

При деменција, намалена концентрација и губиток на помнењето, при депресија и Алцхајмерова болест;

При макуларна дегенерација;

За подобрување на имунолошкиот статус.

Пакување

60 меки желатински капсули

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Алкакапс Омега3 капсули 500mg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *