Pumpkin+Zn active (300mg+5mg) Тиква+цинк таблети

(0 оценки и коментари)

315 ден510 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

ПРИ ЗГОЛЕМЕНА ПРОСТАТА И ПОТЕШКОТИИ СО МОКРЕЊЕТО

 

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Ознака:
Бренд:Replek
Сподели:
Исчисти

Се употребува за зајакнување и подобрување на функцијата на простатата, уринарните патишта и мочниот меур. Содржи висок процент на незаситени масни киселини, фитостероли, цинк и витамин Е.

Цинкот помага во сите процеси поврзани со машката репродукција, вклучувајќи го хормонскиот метаболизам, баланс и функцијата на простатата.

СОСТАВ

1 таблета содржи:

Сув екстракт од семки од тиква 300 mg

Цинк 5 mg (во облик на цинк глуконат)

ДОЗИРАЊЕ 1 таблета на ден

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Pumpkin+Zn active (300mg+5mg) Тиква+цинк таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.