Propolis спреј за уста и грло Фитофарм

(0 оценки и коментари)

247 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Спреј за уста и грло со прополис, мед и ментол

Пакување: 30ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба: помага во заштита на грлото и усната слузница

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Propolis спреј за уста и грло Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.