Propolis сируп за заштита на дишните патишта Фитофарм

(0 оценки и коментари)

174 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сируп со прополис, мед, масло од еукалиптус и екстракт од мајчина душица

Пакување: 100ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:

помага во заштитата на респираторниот тракт

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Propolis сируп за заштита на дишните патишта Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.