Propolis 5% капки за деца Фитофарм

(0 оценки и коментари)

109 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

5% екстракт од прополис во безалкохолен раствор

Пакување: 15ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Користење:

Комплексниот биолошки состав на прополисот има позитивен ефект врз активирање на заштитните функции на многу органи и системи, подобрување на апетитот и зголемување на отпорноста на организмот. Се препорачува за деца затоа што не содржи алкохол.

 

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Propolis 5% капки за деца Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.