Propolis 20% капки Фитофарм

(0 оценки и коментари)

147 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

20% екстракт од прополис во етанол

Пакување: 15ml

Availability: instock
Категории: ,
Ознака:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Употреба:

Комплексниот биолошки состав на прополисот има позитивен ефект врз активирање на заштитните функции на многу органи и системи, подобрување на апетитот и зголемување на отпорноста на организмот.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Propolis 20% капки Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.