PharmaS PROBalans капсули x20

(0 оценки и коментари)

465 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капсули за здрав дигестивен систем

Категорија:
Бренд:PharmaS
Сподели:

PROBalans е иновативен додаток во исхраната за варење и метаболизам, дизајниран од хрватски експерти и произведен во Хрватска.

Содржи висока концентрација на три добро познати видови млечнокиселински бактерии и уникатна комбинација на дополнителни состојки: цинк, витамин Б6, апигенин и пеперминт екстракт за уште поефикасно дејство.

Се препорачува при антибиотска терапија, стрес, лоша исхрана, патување и нарушена рамнотежа на цревната микрофлора

Пакување:

20 капсули

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “PharmaS PROBalans капсули x20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *