ProBalance baby капки

(0 оценки и коментари)

560 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Капки со пробиотик и витамин Д3 за бебиња и деца

Пробиотски капки за доенчиња и деца со Lactobacillus rhamnosus SP1 и витамин Д3 – за ефикасна превенција и терапија на респираторни и цревни инфекции кај деца.

Од првиот ден од животот

За подобар имунолошки одговор

За нормален раст и раст на коските

Не содржи алергени, лактоза, глутен или протеини

Нема вкус или мирис

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “ProBalance baby капки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *